WEEE

WEEE2017-12-01T15:17:57+00:00

Richtlijn afgedankte Elektrische en Elektronische Apparaten (WEEE)

De afkorting WEEE staat voor Waste of Electric en Electronic Equipment. De Richtlijn 2012/92/EU regelt de inzameling, recycling en financiering van afgedankte elektrische apparaten in Europa en werd op 27 januari 2012 vastgesteld door het Europese Parlement en de Europese Raad. Het doel van deze richtlijn is dat er in de aangesloten landen in het jaar 2018 op zijn minst 70% tot 85% van de afgedankte elektrische en elektronische apparatuur (verschillende percentages voor verschillende productgroepen) ingezameld wordt.

Wetgeving

Downloads & producten

De NVKL heeft een aantal tools ontwikkeld die voor alle leden te gebruiken zijn. Klik hier voor het volledige overzicht.

Vind een NVKL-lid

Op zoek naar een erkend installateur of leverancier? Zoek per categorie of bij u in de buurt. Ga naar onze bedrijvengids.