WEEE

Richtlijn afgedankte Elektrische en Elektronische Apparaten (WEEE)

De afkorting WEEE staat voor Waste of Electric en Electronic Equipment. De Richtlijn 2012/92/EU regelt de inzameling, recycling en financiering van afgedankte elektrische apparaten in Europa en werd op 27 januari 2012 vastgesteld door het Europese Parlement en de Europese Raad. Het doel van deze richtlijn is dat er in de aangesloten landen in het jaar 2018 op zijn minst 70% tot 85% van de afgedankte elektrische en elektronische apparatuur (verschillende percentages voor verschillende productgroepen) ingezameld wordt.

Wetgeving

Europese wetgeving

  • Deze documenten zijn alleen beschikbaar voor leden van de NVKL. Om de documenten te kunnen zien moet u inloggen op deze website.
Veelgestelde vragen
Vind een opleiding
Vind een gecertificeerd bedrijf