Energy Efficiency Directive (EED)

Energy Efficiency Directive (EED)2018-02-26T17:40:25+00:00

EED – Europese Energie-Efficiency Richtlijn

In 2012 is de Europese Energie-Efficiency Richtlijn (2012/27/EU) (EED) vastgesteld. Deze richtlijn moet de in 2007 afgesproken Europese doelstelling van een 20% lager Europees energieverbruik in 2020 helpen realiseren. De EED bevat zowel verplichtingen voor lidstaten als bedrijven en deze zijn omgezet in nationale wet- en regelgeving.

Eén daarvan betreft de verplichting voor grote ondernemingen om een energie-audit uit te voeren. Dit is vastgelegd in de Tijdelijke regeling implementatie artikelen 8 en 14 Richtlijn energie-efficiëntie.

Wetgeving

  • No files available.
  • Deze documenten zijn alleen beschikbaar voor leden van de NVKL. Om de documenten te kunnen zien moet u inloggen op deze website.

Downloads & producten

De NVKL heeft een aantal tools ontwikkeld die voor alle leden te gebruiken zijn. Klik hier voor het volledige overzicht.

Vind een NVKL-lid

Op zoek naar een erkend installateur of leverancier? Zoek per categorie of bij u in de buurt. Ga naar onze bedrijvengids.