21 maart 2019 1 min

Onlangs is de nieuwe nieuwsbrief Groothandel van het CBS gepubliceerd. De omzet in de groothandel was in het vierde kwartaal van 2018 4,1 procent hoger dan dezelfde periode een jaar geleden. Net als een kwartaal eerder leverden de oliehandel en de handel in bouwmaterialen de grootste bijdrage aan deze groei.

Maar vooral de bouwsector valt op: de omzet in de bouw is in het 4e kwartaal van 2018 met ruim 10% gestegen. Dit is de grootste stijging sinds meer dan 10 jaar. Ook de omzet van de groothandel in elektronische apparatuur nam toe. De verwachtingen van de groothandelaren voor het eerste kwartaal van 2019 zijn positief. Men denkt meer personeel aan te gaan nemen en meer investeringen te zullen doen.

Meer informatie via: CBS

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?