8 maart 2018 1 min

In april 2018 organiseert de NVKL samen met een aantal leden kringbijeenkomsten voor alle installateurs binnen de NVKL. We nodigen u van harte uit voor een kringbijeenkomst bij u in de buurt.

Op bezoek bij een collega
Een kringbijeenkomst begint met een rondleiding bij een mede NVKL-lid die in uw regio gevestigd is. Op deze manier kunt u kennismaken met een collega bij u in de buurt. Daarnaast biedt een kringbijeenkomst de gelegenheid om met het NVKL-bureau en uw collega’s te praten over ontwikkelingen in de sector. Dit voorjaar willen we het met elkaar hebben over BRL100 2.0 en bedrijfscertificering voor natuurlijke koudemiddelen.

Geef je mening
Tijdens deze avond heeft u ruim de tijd om uw mening te geven. U kunt aangeven waar de NVKL u mee kan ondersteunen en zo meebepalen waar de NVKL zich de komende jaren op moet richten. Reden te meer om te komen, zouden we zeggen! Specifiek gaan we in op de benchmark en NVKL-beeldmerken.

Programma
16.00 uur               Ontvangst met koffie
16.30 uur               Presentatie & rondleiding gastbedrijf
17.15 uur               Finetunen van de NVKL-benchmark
17.45 uur               NVKL-beeldmerken, tijd voor vernieuwing?
18.00 uur               Maaltijd
18.45 uur               Informatie veranderingen BRL100
19.15 uur               Informatie bedrijfscertificering natuurlijke koudemiddelen
19.45 uur               Borrel
20.30 uur               Afsluiting

Locaties en aanmelden
De kringbijeenkomsten vinden dit jaar plaats bij 7 bedrijven in regio’s door heel Nederland. Tot op heden zijn 5 van de 7 locaties bekend. Zodra de overige 2 data bekend zijn krijgt u hier bericht over. Er is een maximum van 20 deelnemers per locatie dus schrijf u daarom zo snel mogelijk in via de bijbehorende link.

Woensdag 4 april 
Assumburg Koeltechniek  in Uitgeest
Aanmeldlink

Dinsdag 10 april
Heluto Installatietechniek in Diever
Aanmeldlink

Woensdag 18 april
LSA Frico in Harderwijk
Aanmeldlink

Donderdag 19 april
Installatiebedrijf Velo van der Bij  in Enschede
Aanmeldlink

Donderdag 26 april
Koeltechnisch bedrijf Liko in Heerlen
Aanmeldlink

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?