26 januari 2018 1 min

Afgelopen jaar heeft NVKL in samenspraak met selectie van fanatieke gebruikers een aantal wijzigingen laten doorvoeren in de EPBD Aircokeuren-app. Zo proberen we de app gebruikersvriendelijker te maken en daarnaast voeren we nieuwe functionaliteiten door. Ook zien we dat bepaalde praktijksituaties niet ondervangen worden door de opzet en indeling van de vragenlijst. Doordat we een aantal slimme aanpassingen doorvoeren, is de app nu voor nog meer situaties geschikt!

Verbeteringen (o.a.):

Uitbreiding mogelijkheden toevoeging foto’s;
Verbeteren opmaak van rapportages;
Mogelijkheid om installaties als cascade te definiëren;
Aantal nieuwe invulvelden toegevoegd;
Paginanummering rapportage;
Mogelijkheid om rapport te kopiëren.

Meer informatie

Ga direct naar de app via deze link. Nog geen toegang en/of vragen? Stuur ons dan een e-mail. Informatie over de EPBD vindt je op deze pagina.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?