7 juni 2024 1 min

Tijdens de Algemene Ledenvergadering van AREA, de Europese koepelorganisatie voor installateurs in de koude- en klimaattechniek, is NVKL-directeur Coen van de Sande op 24 mei jl. in Belfast door de leden unaniem herkozen als voorzitter voor de komende twee jaar. Coen is namens NVKL al ruim tien jaar actief binnen AREA en sinds 13 mei 2022 voorzitter. Tijdens diezelfde vergadering werd NVKL-projectmanager Zohar Tzur verkozen tot voorzitter van de koudemiddelenwerkgroep. Zo is NVKL en daarmee Nederland goed vertegenwoordigd binnen AREA!

Over AREA

AREA is de Europese koepelorganisatie van brancheorganisaties die installatiebedrijven vertegenwoordigen. De leden ontwerpen, installeren en onderhouden koel-, airconditioning- en warmtepompinstallaties. Er zijn 25 brancheverenigingen uit 23 landen aangesloten bij AREA. Samen vertegenwoordigen zij zo’n 13.000 bedrijven, waarin 130.000 mensen werkzaam zijn. AREA is daarmee één van de breedst vertegenwoordigde koepelorganisaties binnen de EU.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?