25 april 2024 1 min

De mbo-studenten van nu zijn de vakmensen morgen, essentieel voor zowel het bedrijfsleven als de samenleving. Het is belangrijk dat zij kunnen rekenen op een fijne eerste kennismaking met de arbeidsmarkt.

Tools, tips en voorbeelden!

Elke dag zien we dat er al veel goed gaat bij mbo-stages, mede dankzij zo’n 250.000 erkende leerbedrijven. Dat is fijn, maar het kan natuurlijk altijd beter! Om dat voor elkaar te krijgen, is in 2023 het Stagepact mbo ondertekend door o.a. het ministerie van OCW, SBB, de MBO Raad, VNO-NCW en MKB-Nederland. Sinds dinsdag 23 april 2024 is er een informatiepunt om werkgevers te helpen hun stages nóg beter te maken: www.checkjestageplek.nl

Hier verzamelen we alle informatie die jou als werkgever kan helpen bij het optimaal inrichten van je stages. De website staat vol met tools, tips en goede voorbeelden, en wordt voortdurend bijgewerkt.

“Doe er je voordeel mee, investeer in de vakmensen van de toekomst” – Jacco Vonhof, voorzitter ondernemersorganisatie MKB-Nederland.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?