27 maart 2024 1 min

Op 14 maart vond het Beroepenfeest, georganiseerd door Zoetermeer On Stage, in de Dutch Innovation Factory in Zoetermeer plaats. Ongeveer 1000 vmbo-leerlingen van het Erasmus College, Picasso Lyceum en Oranje Nassau College gingen in drie ronden met elkaar in gesprek over hoe het beroep van de ongeveer 250 aanwezige beroepsbeoefenaren eruit ziet.

Doe-dagen

Tijdens het beroepenfeest worden afspraken gemaakt om tijdens een doe-dag een kijkje op de werkvloer te nemen. Hiermee worden de jongeren geholpen door de professionals om betere keuzes te maken voor een mogelijke vervolgopleiding en beroep. NVKL deed in Zoetermeer mee, samen met Van Dorp Installaties. 25 jongeren hebben zich aangemeld voor de doe-dag op 4 april. Zij zullen op die dag kennis maken met installatietechniek, elektrotechniek en koeltechniek.

Wil je ook een keer meedoen met On Stage? Dit event wordt door het hele land georganiseerd.

Bekijk de agenda

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?