23 november 2023 1 min

Wij Techniek biedt werkgevers in de technische installatiebranche een financiële tegemoetkoming voor verschillende onderdelen van het opleiden en ontwikkelen van medewerkers. Deze zogenaamde regelingen zorgen voor een verdeling van de kosten die verbonden zijn aan het opleiden en ontwikkelen van een medewerker, waar de gehele branche baat bij heeft.

Tegemoetkoming

Voor 2024 heeft het bestuur van Wij Techniek de bedragen vastgesteld voor de verschillende regelingen die Wij Techniek uitvoert. De maximale tegemoetkoming voor de OSR en STIP zullen verhoogd worden, en voor de andere regelingen zullen voor 2024 de bedragen niet worden gewijzigd. Op de website van Wij Techniek lees je meer over de hoogte van de vergoedingen en deze regelingen.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?