29 maart 2023 1 min

Vanaf 1 april 2023 moet je als vakbedrijf en als vakmens gecertificeerd zijn om te werken met gasverbrandingsinstallaties. Dit is vastgelegd in de Wet Certificering Gasverbrandingsinstallaties die op die datum ingaat. Je zult merken dat opdrachtgevers dit vanaf dan steeds vaker gaan controleren. Met de app Vakpaspoort kun je je identificeren én heb je altijd je certificaten op zak.

CO-vrij pas

Als je hiervoor de juiste certificaten in huis hebt, kun je vanaf nu ook de CO-vrij pas terugvinden in je Vakpaspoort. Met het CO-vrij logo kun je nog sneller laten zien dat je gecertificeerd bent om installatie en onderhoud van onder andere cv-ketels te mogen uitvoeren.

Zo krijg je de CO-vrij pas in het Vakpaspoort:

  • Je hebt de app ‘Vakpaspoort Techniek’.
  • Je hebt de juiste CO certificaten behaald.
  • Je hebt een werkrelatie met een vakbedrijf die de juiste CO bedrijfskwalificaties heeft.
  • Je hebt een pasfoto geüpload.
  • Je CO-vrij pas verschijnt automatisch in je wallet bij je overige diploma’s en certificaten.

Wil je weten om welke certificaten en bedrijfskwalificaties het gaat? Of heb je vragen of opmerkingen?

Lees hier het volledige artikel

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?