16 maart 2023 1 min

Ontmoetingsdagen

De Ontmoetingsdagen van Wij Techniek in april en mei gaan over jou, jouw toekomst en wat Wij Techniek voor jou kan betekenen. Een interactief en uitdagend programma met keuze uit verschillende workshops die aansluiten op de dagelijkse praktijk waar jij in werkt. Denk aan:

  • Teamwork
  • Communiceren
  • Leidinggeven en leiding ontvangen
  • Keuzes maken & communiceren
  • Doelen stellen & behalen
  • Collega’s en ik & ik en de klant
  • Trots (op het vak en mezelf)
  • Blijven(d) ontwikkelen

Je werkgever heeft ook de informatie over de Wij Techniek Ontmoetingsdagen ontvangen. Bespreek dus snel met je leidinggevende wanneer je je kunt aanmelden, want het wordt een supertoffe en waardevolle dag!

De Ontmoetingsdagen zijn speciaal voor jonge vakmensen die werken in de technische installatiebranche. Je bent van harte welkom als:

Je werkt in de installatietechniek (van receptionist tot monteur, en van praktijkbegeleider tot hr-medewerker)
Je geboren bent op of na 1 januari 1997.

Interesse?

Meedoen aan de Wij Techniek Ontmoetingsdagen is gratis. Sterker nog, na afloop van de Ontmoetingsdag krijg je een persoonlijk scholingstegoed van €400,-. In overleg met je werkgever kan je deze inzetten voor jouw toekomst. Bijvoorbeeld voor het volgen van een cursus of training. Voor meer informatie:

Ga naar de website van Wij Techniek

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?