9 december 2022 1 min

Met het voordeelprogramma Members’ Benefits profiteer je exclusief als NVKL-lid van hoge kortingen en gunstige condities door collectieve inkoopcontracten met ruim 25 leveranciers. Je kunt bij deze leveranciers terecht voor onder andere verzekeringen, personeelsdiensten, kantoorartikelen en facilitaire producten. Jouw voordeel kan oplopen tot wel 50%. Vanaf nu licht NVKL iedere maand een of meerdere interessante aanbiedingen uit in de NVKL-nieuwsbrief, zoals korting op een zorg- en cyberverzekering en persoonlijke beschermingsmiddelen.

Collectief zorgcontract Zilveren Kruis

In 2023 zijn er weer aantrekkelijke afspraken gemaakt voor medewerkers van NVKL-leden (en hun meeverzekerde gezinsleden) over korting op de premies voor de verzekeringen en over extra FME-vergoedingen. Zo ontvang je onder andere 5% korting op je basisverzekering, 10% korting op alle aanvullende verzekeringen en 10% korting op een tandartsverzekering. Meer informatie over het collectieve zorgcontact staat op de website van het Zilveren Kruis.

Ontdek alle zakelijke voordelen (alleen voor leden)

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?