9 december 2022 1 min

Leo van Maris was vele jaren actief in het bestuur van NVKL en heeft zelf aangekondigd zich terug te willen trekken. Tijdens de ALV van 1 december heeft het bestuur afscheid genomen van Leo. Leo heeft zich altijd hard gemaakt voor het koudetechnisch onderwijs. Samen met Wim Overeem heeft hij het ‘grip op onderwijs’ programma ingezet, en met Brenda Witzier voortgezet. Hij stond aan de voet van het succesvolle keuzevak koudetechniek dat inmiddels op vele vmbo-scholen in Nederland wordt ingezet.

Het middelbaar beroeps onderwijs en de kwalificatiedossiers voor koudetechniek- en klimaatsystemen zijn ook mede dankzij zijn inzet voor elkaar gekomen. Leo treedt terug uit het bestuur, maar blijft gelukkig nog wel actief betrokken bij leermiddelen, examenproducten, diverse commissies en het ondersteunen van (v)mbo-scholen. Als dank voor al 20 jaar inzet voor beschikbaar en kwalitatief goed koudetechnisch onderwijs heeft het bestuur hem vereerd met het uitreiken van de gouden olifant. Een bijzondere eer, maar zeer verdiend.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?