15 september 2022 1 min

In Nederland is iedere werkgever met personeel volgens de Arbowet verplicht een risico-inventarisatie en -evaluatie (RI&E) te hebben. De RI&E is een instrument om invulling te geven aan het Arbobeleid. Het hebben van een RI&E is ook een eis voor de NVKL-erkenning. Lees hier meer over waar RI&E precies voor staat.

Wij Techniek heeft de manier van inloggen voor hun eigen gebruikers in de online systemen verbeterd. Vanaf 1 november 2022 log je in met één account op alle systemen van Wij Techniek. Zoals het Declaratie Systeem, de website voor het aanmelden van collega’s voor bijeenkomsten en de RI&E tool. Hiervoor heeft een aangesloten bedrijf eHerkenning niveau 3 nodig. Kijk hier voor meer informatie en de FAQ.
Wat verandert er voor je?
Niks. Voor gebruikers met een NVKL-account (of een account van Techniek Nederland of OOI) veranderd er niet veel. Deze gebruikers dragen niet af aan Wij techniek en hebben een account op basis van hun lidmaatschap van NVKL. Draag je wel af aan Wij Techniek? Bekijk dan deze folder.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?