18 februari 2022 1 min

Eind 2021 hebben verschillende regiobijeenkomsten plaatsgevonden. Tijdens de bijeenkomsten is aan de deelnemers gevraagd wat zij graag willen weten over de manier van handhaving van Inspectie Leefomgeving & Transport (ILT).

De vragen waren onder andere:

Waar controleert ILT op?
Hoeveel capaciteit heeft de ILT?
Welk percentage lekverlies moet je melden?
Hoe zit het met de kennis van inspecteurs?

NVKL heeft aan de hand van de input vragen opgesteld, die vervolgens aan ILT zijn voorgelegd. De antwoorden zijn terug te vinden via onderstaande button. Daarnaast heeft ILT ons een terugkoppeling gegeven over de resultaten van de zomer actie split airco’s. Lees hier ons vorig bericht over dit onderwerp.

Veelgestelde vragen handhaving ILTResultaten split-airco’s

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?