11 oktober 2021 1 min

Het Nederlands Verbond van de Groothandel (NVG) heeft een samenwerking met AON, wereldwijd dienstverlener op het gebied van risico-, pensioen- en gezondheidsoplossingen. Vanuit deze samenwerking heeft AON het kennisplatform ‘’Samen voor de Zaak’’ gelanceerd. Hierop vinden groothandelsbedrijven algemene én branche specifieke kennis, variërend van actuele thema’s als aansprakelijkheid, mobiliteit, cyberhulp en gezondheidsoplossingen. Met het platform wordt de kennis op één centrale plek gebundeld.
Inspiratieplatform vol bruikbare informatie en content
Samen voor de Zaak speelt onder andere in op veranderingen in wet- en regelgeving, ontwikkelingen op cybergebied, omgaan met vitaliteit en veranderende marktomstandigheden. Tegelijkertijd stellen verzekeraars strenge eisen waaraan groothandelaren moeten voldoen. Met het nieuwe platform wordt kennis en praktische content geboden waar groothandelsbedrijven direct mee aan de slag kunnen. Zo biedt Samen voor de Zaak een tool gericht op de gevolgen van ziekte en arbeidsongeschiktheid, een brandpreventiechecklist en een cyberscan aan.

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?