8 januari 2021 1 min

Met regelmaat zien wij dat bedrijven die niet bij de NVKL zijn aangesloten gebruikmaken van NVKL producten zoals kenplaten en logboeken. Dit gebruik kan ertoe leiden dat eindgebruikers de indruk krijgen dat het bedrijf is aangesloten en mogelijk voldoet aan de NVKL erkenning. Dit is ongewenst en ondermijnt de waarde van de erkenning.

In het geval dat uw organisatie NVKL producten levert aan bedrijven die niet bij ons zijn aangesloten, verzoeken we u vriendelijk dit niet meer te doen.

Om het toch mogelijk te maken te leveren aan bedrijven die wel zijn aangesloten, zijn we bereid ieder jaar een ledenlijst beschikbaar te stellen die alleen gebruikt mag worden om te checken of een klant is aangesloten of niet. We horen graag als je prijs stelt op toezending van zo’n lijst. Natuurlijk kunnen uw klanten altijd de bedrijvengids op de NVKL website checken voor de meest recente informatie over onze leden.

Mocht u behoefte hebben aan de ledenlijst, neem dan contact met ons op!

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?