29 oktober 2020 1 min

Koelinstallaties zorgen er onder andere voor dat ons voedsel vanaf het land tot in onze eigen koelkast gekoeld en in optimale conditie blijft. Goedwerkende koelinstallaties zijn hierbij een vereiste. Om deze installaties optimaal te laten functioneren, moeten preventief onderhoud en periodieke inspecties worden uitgevoerd. Dit is niet alleen van belang voor het rendement van de installatie, maar ook om aan wettelijke voorschriften te voldoen en de veiligheid te kunnen waarborgen. Denk hierbij onder andere aan de lekdichtheidscontrole in het kader van de F-gassenverordening. Het is van belang om de werkzaamheden aan de installatie door deskundigen te laten uitvoeren volgens de juiste voorschriften. Op deze manier creëert u een veilige werksituatie. Als eigenaar of beheerder van een installatie bent u uiteindelijk zelf verantwoordelijk voor de periodieke inspecties en keuringen in de gebruiksfase. In dit whitepaper vertellen we u welke zaken er bij uw koelinstallatie komen kijken en hoe u hier tijdig op in kunt spelen.

Download de whitepaper

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?