29 mei 2020 1 min

Op 20 mei organiseerde de NVKL voor haar leden een webinar over de BRL100 2.0, die vanaf 1 januari 2020 geldt. Deze beoordelingsrichtlijn heeft tot doel om lekkage van f-gassen te voorkomen tijdens het verrichten van werkzaamheden door het nemen van voorzorgsmaatregelen. Zo stelt de BRL100 2.0 onder andere dat naast het gewicht van f-gassen in kilogrammen ook het CO2-equivalent opgenomen moet worden in het logboek. Daarnaast wordt de verantwoordelijkheid voor het toezicht op het naleven van procedures en werkinstructies van het personeel in de nieuwe versie van de BRL100 duidelijker bij de onderneming neergelegd.

Tijdens het webinar ging Miranda Groot Zwaaftink, projectmanager Techniek, Veiligheid en Milieu, in op de wetgeving, eisen en procedures van de BRL100. Vervolgens nam Peter Voogt, lead auditor bij DEKRA, het stokje over. Hij gaf de deelnemers meer inzicht in de audits, keuringen meetmiddelen en registraties. Gedurende het webinar konden deelnemers via de chat vragen stellen die aan het eind van het webinar door beide presentatoren werden beantwoord.

Heeft u het webinar gemist en wilt u deze alsnog zien? Bekijk dan het webinar terug.

Raadpleeg voor meer informatie ons factsheet over de BRL100 2.0.

Bekijk het webinar terug (alleen voor leden)
Zonder NVKL lidmaatschap het webinar terugkijken?
Dat kan! Laat uw contactgegevens achter en ontvang de terugkijklink.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?