6 maart 2020 1 min

De laatste jaren worden de zomers in Nederland warmer en we moeten er vanuit gaan dat die trend gaat doorzetten.

Dit betekent dat het steeds vaker gaat voorkomen dat de temperatuur in Nederland boven de 30° en zelfs boven de 35°C komt en dat dit ook meerdere dagen aanhoudt. Een flink aantal installaties zijn niet berekend op dergelijke hoge temperaturen, zeker niet als dat langer duurt.

In de praktijk levert dit flink meer storingen op en soms zoveel dat bedrijven niet meer in staat zijn de afgesproken service op tijd te leveren.

Speciaal voor deze situatie heeft de NVKL in samenspraak met vertegenwoordigers uit de bedrijven en met begeleiding van juristen een “overmacht clausule” gemaakt, die door NVKL leden als daar aanleiding toe is, kan worden gebruikt als aanvulling op de NVKL algemene voorwaarden.

De clausule is beschikbaar in onze webshop.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?