28 juni 2019 1 min

Vorige week stelde NVKL de Europese norm EN378 – 2016, gericht op veiligheids- en milieu-eisen voor koelsystemen en warmtepompen, kosteloos beschikbaar voor haar leden. We kregen al snel veel enthousiaste reacties van leden binnen. Inmiddels zijn de normen al ruim 50 keer gedownload! Het normbeheer van NEN probeert de aanvragen die per dag binnenkomen ook dezelfde dag nog te verwerken. Naast het downloaden van het formulier is er ook goed gebruik gemaakt van het telefoonnummer van de klantenservice van de NEN.

Via een portal hebben NVKL-leden 24 uur per dag en 7 dagen in de week exclusieve toegang tot de meest actuele normen. Naast de EN378-normen heeft u ook toegang tot de praktijkrichtlijnen NPR7600 en NPR7601.

Wilt u ook direct profiteren van de NEN-normen? Registreer uw bedrijf dan nu via de NVKL-website. U ontvangt van NEN Connect uw aanmeldgegevens om de normen in te zien.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?