10 januari 2019 1 min

Op 20 december 2018 overleed Peter Rooks. Peter was algemeen directeur van Veld Koeltechniek uit Groenlo, maar ook vele jaren een drijvende kracht binnen de NVKL.

Vanaf de samenvoeging van de klankbordgroepen marketing koude en klimaat tot de huidige projectgroep marketing in 2018 heeft hij deze groep met veel energie en betrokkenheid geleid. Met de projectgroep is Peter de geestelijk vader van de marktonderzoeken en leidend bij de marketing campagnes zoals die de afgelopen jaren door de NVKL zijn gevoerd. De NVKL zal zijn heldere, analytische en oplossingsgerichte bijdragen missen. Voor zijn enorme verdiensten voor de koeltechniek in het algemeen én voor de NVKL in het bijzonder is hem in de ledenvergadering van 25 november 2015 de Zilveren Olifant uitgereikt.

 

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?