23 maart 2018 1 min

Bedrijven die aan de slag gaan met koel- en warmtepomptechniek en gebruik maken van F-gassen als koudemiddel krijgen te maken met bedrijfscertificering. De eisen zijn vastgelegd in de Beoordelingsrichtlijn (BRL) 100 en iedere twee jaar wordt u als ondernemer weer geconfronteerd met een audit. Het voorbereiden van deze audit vergt de nodige inzet. Tijdens de BRL100 workshop bij Opleidingscentrum GO° in Ede bereiden we hier volledig op voor. Zo krijgt u als directeur, KAM-medewerker of verantwoordelijke voor de audit tips en tools aangereikt om het proces gemakkelijker te maken. Na het volgen van deze workshop kunt u goed voorbereid aan de slag!

Meld u snel aan! Per workshop zijn maximaal 20 plaatsen beschikbaar.

Cursusdata:
– Woensdag 25 april (VOL)
– Dinsdag 8 mei

Klik hier voor meer informatie.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?