Bureau

NVKL Bureau

Bureau

Het NVKL-bureau is van maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur bereikbaar voor al uw vragen. Naast de NVKL-leden kunnen ook andere partijen, zoals overheden, pers, et cetera, bij het bureau terecht voor informatie en advies.
U kunt hiervoor contact opnemen met het secretariaat.

Contact

NVKL
Zilverstraat 69
2718 RP Zoetermeer
Postbus 190
2700 AD Zoetermeer

E info@nvkl.nl
T 088-4008490.

Henry Kruiper

Directeur NVKL bureau

079 – 35 31 259
henry.kruiper@nvkl.nl

Karin van der Maarel

Projectmanager
Marketing en Communicatie

079 – 35 31 211
karin.van.der.maarel@nvkl.nl

Wim Overeem

Projectmanager
Onderwijs

079 – 35 31 130
wim.overeem@nvkl.nl

Coen van de Sande

Projectmanager
Techniek, Milieu en Veiligheid

079 – 35 31 149
coen.van.de.sande@nvkl.nl

Bianca Smit

Secretariaat / Young Management

079 – 353 12 59
bianca.smit@nvkl.nl

Miranda Schipper

Secretariaat

079 – 353 12 86
miranda.schipper@fme.nl

Nelleke van der Tang

Secretariaat / Communicatie

079 – 35 31 193
nelleke.van.der.tang@nvkl.nl