Update DocuPED-app en start nieuwe ronde PED-training

Update DocuPED-app en start nieuwe ronde PED-training

2017-10-05T16:42:41+00:0005 okt 2017|Nieuws, Wetgeving|

De reacties op de PED-training bij Opleidingscentrum GO­waren overwegend positief! Wel kwamen er een aantal verbeterpunten naar voren, deze zijn verwerkt in de nieuwe versie van de DocuPED-app. Zo is de functionaliteit van de app verbetert, zijn er enkele fouten uit de berekeningen gehaald en zijn de ondersteunende documenten geüpdatet.

Binnenkort start er weer een groep met de PED-training. Deze training is ideaal voor medewerkers die met PED aan de slag gaan en een diploma koudetechniek algemeen, KLI-C, KTC, servicetechnicus hebben of ontwerper zijn. Er zijn nog een paar plekken voor de training vanaf 10 oktober. De volgende groep start kort erna. U kunt zich aanmelden via deze link.

Lees alles over PED op onze website of neem voor meer informatie contact op met Rik van Berkel.