Publicatie SCP: Beroep op het mbo

Publicatie SCP: Beroep op het mbo

2017-09-08T12:58:57+00:00 08 sep 2017|Nieuws, Onderwijs|

Op 6 september publiceerde het Sociaal Cultureel Planbureau het rapport ‘Beroep op het mbo’. In dit rapport komen docenten, leidinggevenden, intermediairs en studenten aan het woord over de responsiviteit van het mbo. Met andere woorden: weet het mbo-onderwijs in te spelen op veranderingen op de arbeidsmarkt? Het SCP onderzocht onder andere hoe betrokkenen de kansen inschatten voor mbo’ers. Welke vaardigheden hebben de studenten nodig voor een goede start op de arbeidsmarkt en hun verdere loopbaan? Hoe zorgt het mbo voor actualiteit en innovatie in de opleidingen? Kortom: weet het mbo flexibel in te spelen op de veranderingen op de arbeidsmarkt? Download de publicatie hier.