Meer koeltechniek in het VMBO!

Meer koeltechniek in het VMBO!

2017-07-17T14:53:42+00:00 15 jun 2017|Nieuws, Onderwijs|

Tot voor een paar jaar geleden werd er in het VMBO nergens aandacht gegeven aan koeltechniek. Om jongeren toch kennis te laten maken met ons vak is er op initiatief van de NVKL speciaal lesmateriaal gemaakt, compleet met docententraining. Na een paar jaar zijn er al meer dan 50 VMBO scholen die koeltechniek in hun programma hebben opgenomen. Een van de voorlopers is het Kalsbeek College in Woerden. Volgend schooljaar start de school voor de 3e keer met koeltechniek en nu met een klas van liefst 28 leerlingen. Het gaat dus de goede kant op, want hoe meer jongeren kennismaken met ons vak, hoe groter de kans dat ze het kiezen! Met dank natuurlijk aan Leo van Maris, onze VMBO ambassadeur.