Ambassadeurs Projectgroep Onderwijs

Ambassadeurs Projectgroep Onderwijs 2015-07-20T09:36:45+00:00

[av_layerslider id=’19’]

[av_one_half first]
[av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’Ambassadeurs’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]
Naast de projectgroep Onderwijs is er vanuit de NVKL een grote groep ambassadeurs actief in het onderwijsveld.

  • Thermo King Transportkoeling B.V.
    Bert Aalfs
    T +31 (0)10 210 06 66
    E bert_aalfs@eu.thermoking.com
  • AWS Warmte- en Koeltechniek B.V.
    Corne Balemans
    T +31 (0)76 56 003 30
    E corne@aws-breda.nl
  • BLR & Bimon B.V.
    Marlous Birkhoff
    T +31 (0) 348 47 22 47
    E marlous.birkhoff@blr-bimon.nl
  • Jan Bouwes
    T +31 (0) 020 436 18 46
    E j.bouwes@quicknet.nl
  • Van Kempen Koudetechniek B.V.
    Dhr. A.Q. van Boven
    T +31 (0) 344 63 48 84
    E a.v.boven@vankempen-tiel.nl
  • Brum Consult
    Gerhard Brummelkamp
    T +31 (0) 55 355 28 90
    E brum-consult@hetnet.nl
  • Edgar Buter
    T
    E edgarbuter@online.nl
  • Stichting Go
    Eric Dilweg
    T+31 (0) 88 020 64 00
    E eric.dilweg@opleidingscentrum-go.nl
  • Smeva Group B.V.
    Hans van Eersel
    T +31 (0) 40 2073200
    E h.van.eersel@smevagroup.com
  • De heer H.P. Gijtenbeek
    T +31 (0) 161 23 29 91
    E h.gijtenbeek1@kpnplanet.nl
  • Martijn de Haan
    T +31 (0) 611 15 91 44
    E mailmartijn@gmail.com
  • Vredenburg College
    Dhr. M Hartkamp
    T +31 (0) 70 336 49 55
    E m.s.hartkamp@gmail.com
  • Klimavisie
    Martin Hulshof
    T +31 (0) 88 023 33 33
    E mhulshof@klimavisie.nl
  • Jansma Advies Koudetechniek en
    Klimaatbeheersing
    Rinze Jansma
    T +31 (0) 6 38 52 51 86
    E r.a.jansma@jansma-advies.nl
  • Jan Kraak
    T +31 (0) 6 51 34 57 00
    E jckraak@hetnet.nl
  • GEA Refrigeration Netherlands N.V.
    Leonard van der Laan
    T +31 (0) 73 620 31 11
    E leonard.vanderlaan@gea.com

[/av_textblock]
[/av_one_half]

[av_one_half min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’]
[av_textblock size=” font_color=” color=”]

  • Hay Maessen
    T
    E hay.maessen@ziggo.nl
  • Leo van Maris
    T +31 (0) 172 60 29 01
    E l.maris@ziggo.nl
  • Cofely Regriferation B.V.
    Jan van Overdijk
    T +31 (0) 73 648 55 55
    E jan.van.overdijk@cofely-gdfsuez.nl
  • Cofely Refrigeration B.V.
    Mart Peeman
    T +31 (0) 79 346 27 21
    E mart.peeman@cofely-gdfsuez.nl
  • Stichting PTC+
    Roelof Robbertsen
    T +31 (0) 88 020 64 00
    E R.Robbertsen@ptcplus.com
  • Vincent Slappendel
    T +31 (0) 78 651 44 19
    E c.slappendel@kpnmail.nl
  • GEA Refrigeration Netherlands N.V.
    Henri Verbruggen
    T +31 (0) 6 28 90 21 57
    E henri.verbruggen@gea.com
  • Carier Transicold Netherlands B.V.
    Giel Verkamman
    T +31 (0) 10 238 01 00
    E giel.verkamman@carrier.utc.com
  • Veld Koeltechniek B.V.
    Jeroen Vredenberg
    T +31 (0) 544 47 64 76
    E j.vredenberg@veld.nl
  • GEA Refrigerations N.V.
    Henk Vroom
    T +31 (0) 73 620 39 11
    E henk.vroom@gea.com
  • Freddomatic B.V.
    Kasper Walravens
    T +31 (0) 43 361 07 50
    E kwalravens@freddomatic.nl
  • Cooling Service Holland B.V.
    Edwin Walstra
    T +31 (0) 592 53 03 10
    E edwin.walstra@koelgroep.nl
  • Wijbenga B.V.
    Hans Wijbenga
    T +31 (0) 345 68 15 49
    E wijbenga@wijbenga.nl
  • Van Kempen Koudetechniek B.V.
    Jan van Zante
    T +31 (0) 344 63 48 84
    E jvz@vankempen-tiel.nl
  • Maas Warmtetechniek
    Frans Zegwaart
    T +31 (0) 6 43 61 36 87
    E frans@maaswarmtetechniek.nl
  • PS Koeltechniek Deventer B.V.
    Ron van Zuidam
    T +31 (0) 570 62 47 84
    E rvzuidam@ps-koeltechniek.nl

[/av_textblock]
[/av_one_half]

Downloads & producten

De NVKL heeft een aantal tools ontwikkeld die voor alle leden te gebruiken zijn. Klik hier voor het volledige overzicht.

Vind een NVKL-lid

Op zoek naar een erkend installateur of leverancier? Zoek per categorie of bij u in de buurt. Ga naar onze bedrijvengids.