29 april 2021 1 min

Al meer dan een jaar doet FME in samenwerking met NVKL onderzoek naar de impact van het COVID-19 virus. Periodiek ontvangt u een mail waarbij u een vragenlijst kunt invullen. Dank gaat uit naar de lidbedrijven die dit trouw blijven doen, alleen door uw medewerking kunnen wij de gegevens zo goed mogelijk in kaart brengen.

Resultaten

Van de deelgenomen respondenten verwacht:

83 % een omzetdaling door een lagere vraag
67% van de bedrijven voorziet dat de verkoopprijs onder druk komt te staan
100% van de ondernemers verwacht een omzetdaling als gevolg van verhoogd ziekteverzuim
100% van de bedrijven denkt door het verplicht thuiswerken minder omzet te realiseren

Daarbij geeft 53% aan geen gebruik te maken van regelingen. De overige 32% maakt gebruik van de NOW 1.0 en NOW 2.0 regeling. Slechts 33% geeft aan de NOW 1.0 beschikking volledig heeft toegekend gekregen.

Bekijk de resultaten hier. Benieuwd naar de resultaten van de technologische industrie? Bekijk ze hier.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?