9 maart 2021 1 min

De overheid maakte tijdens de persconferentie op 8 maart bekend dat er kleine aanpassingen komen op de huidige maatregelen per dinsdag 16 maart a.s. We lichten de belangrijkste voor de bouw- en technieksector toe.
Winkelen op afspraak
Voor kleine winkels tot 50 vierkante meter winkeloppervlakte blijft het maximum van 2 klanten per verdieping gelden. Voor de grotere winkels en showrooms (vanaf 50 m2 winkeloppervlakte) wordt het toegestane aantal klanten gebaseerd op het aantal vierkante meters winkeloppervlakte. Grotere winkels mogen vanaf dinsdag 16 maart één klant per 25 m2 toelaten. Hierbij geldt een maximum aantal van 50 klanten per winkel.

De volgende voorwaarden voor winkelen op afspraak blijven gelden, te weten:

– Klanten moeten zich minimaal 4 uur van tevoren hebben aangemeld.

– Een bezoek duurt minimaal 10 minuten (tijdslot van 10 minuten). Winkel bij voorkeur alleen.

– De basisregels blijven gelden: mondkapjesplicht, 1,5 meter afstand, hygiënemaatregelen en thuisblijven bij klachten.
Avondklok blijft van kracht
De avondklok wordt verlengd tot en met woensdag 31 maart 04.30 uur.
Sneltesten
Zodra meer duidelijk is over het verkrijgen en inzetten van sneltesten via werkgevers, publiceert Helpdesk Corona Bouw & techniek een update op deze pagina.
Volgende persconferentie
De eerstvolgende persconferentie vindt plaats op dinsdag 23 maart a.s.
FAQ’s bijgewerkt
Ook heeft de Helpdesk Corona Bouw & Techniek de FAQ’s bijgewerkt. Deze vindt u hier

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?