4 februari 2021 1 min

Veel lockdown-maatregelen blijven onveranderd na de persconferentie op 2 februari. Wel gaan vanaf 8 februari de basisscholen en kinderopvang weer open. Vanaf 10 februari mogen ook de niet-essentiële winkels, waaronder electronicawinkels, bestellingen via een punt buiten de winkel laten afhalen (zie onderstaande voorwaarden). Of deze verruiming nu ook geldt voor particulier bezoek aan showrooms is momenteel nog niet bekend. We zijn op dit punt nog in afwachting van de Rijksoverheid. Houd onze coronapagina in de gaten voor de laatste update hierover.
Voorwaarden bestellen en afhalen

Klanten bestellen minimaal 4 uur van tevoren hun producten (online of telefonisch);
Klanten halen de bestelling op afspraak af bij de winkel, maar mogen de winkel niet in. Daarbij blijven de basisregels gelden zoals de 1,5 meter afstand, hygiënemaatregelen en thuisblijven bij klachten.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?