2 februari 2021 1 min

Er is een nieuwe update beschikbaar van het protocol “Samen veilig doorwerken”. Dit protocol biedt duidelijkheid aan bedrijven, bewoners, opdrachtgevers, klanten, en alle werkenden over veilig werken tijdens de coronacrisis. Ook aan bod komt de manier waarop werkzaamheden bij mensen thuis veilig doorgang kunnen vinden. Het protocol is door Bouwend Nederland en Techniek Nederland aan het ministerie van BZK aangeboden en in het overleg met de Ministers van BZK en I&W met diverse andere bouwbranches en vakbonden aangevuld en vastgesteld.

De laatste versie van het protocol ‘Samen veilig doorwerken’ vindt u hieronder. In dit protocol zijn alle maatregelen opgenomen die veilig doorwerken in de sectoren Bouw en Techniek mogelijk maken.

Download hier de protocol

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?