28 januari 2021 1 min

Het werken achter de voordeur levert veel vragen op nu privé-bezoek is teruggeschroefd naar 1 persoon per huishouden per dag. Maar wist u dat werken achter de voordeur nog steeds is toegestaan? De Rijksoverheid stelt dat als het uitvoeren van werk in een particuliere woning met meer dan 1 persoon is toegestaan. Dit is gebaseerd op de uitzondering die de overheid voor groepsgrootte op de werkvloer maakt. Kijk voor de volledige toelichting op de website van de Rijksoverheid. Ook op deze websitepagina van de Rijksoverheid (zie ‘Bezoek van werklui in huis’) wordt dit uitgelegd.
Belangrijk
Als u bij particulieren werkt, is het ook van groot belang dit veilig te doen. Kijk voor alle afspraken waar u en de bewoner(s) zich aan moeten houden in de ‘Checklist dagindeling vakman – Werken bij particulieren’. De checklist kunt u hier downloaden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?