22 januari 2021 1 min

Op 6 januari zijn de eerste coronavaccinaties in Nederland van start gegaan. Om het Pfizer-vaccin in optimale conditie te houden, moet deze op -80°C bewaard worden. Zodra het vaccin eenmaal uit de koeling komt, is het slechts een paar dagen houdbaar. Koudetechniek speelt daarom een grote rol in de bewaarbaarheid van dit vaccin. Als branche zijn we trots dat onze leden hier een bijdrage in leveren. Door een campagne willen we daarom aandacht besteden aan de belangrijke rol die koudetechniek in de huidige crisis speelt. Daarvoor zijn we op zoek naar input vanuit onze lidbedrijven.

Beschikt uw bedrijf over dit type koelsysteem, worden uw koelsystemen op dit moment ingezet voor het vaccin en hoe gaat dat in zijn werk of is er kennis beschikbaar over de opslag en transport hiervan? Dan komen we graag in contact om uw verhaal mee te nemen in onze campagne. Laat het ons weten door een mail te sturen naar info@nvkl.nl.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?