18 september 2020 1 min

NVKL regiobijeenkomsten: fysiek of online?

NVKL organiseert in het najaar weer de jaarlijkse regiobijeenkomsten. Tijdens deze bijeenkomsten worden NVKL leden bijgepraat over de ontwikkelingen binnen onze branche, onder andere op het gebied van techniek, arbeidsmarkt en wet- en regelgeving. Graag gaan we weer het land in, maar wilt u dit ook?

Dit vroegen wij onlangs aan onze leden door middel van een korte poll. Uit de vele ontvangen antwoorden blijkt er toch door de meerderheid behoefte te zijn aan een fysieke bijeenkomst. Daarom hebben wij ervoor gekozen om de bijeenkomsten hybride te organiseren. Dat betekend dat de bijeenkomsten zowel fysiek als digitaal bij te wonen zijn.

https://www.nvkl.nl/wp-content/uploads/2020/09/Uistlag-poll-heeft-u-behoefte-aan-een-fysiek-bijeenkomst.png
Aanmelden

Uiteraard worden de bijeenkomsten geheel volgens de richtlijnen van het RIVM georganiseerd. De officiële uitnodiging volgt spoedig. Noteer de volgende data voor de fysieke bijeenkomsten alvast in uw agenda:

3 november 2020 | Haarlem
5 november 2020 | Zwolle 
10 november 2020 | Dordrecht 
12 november 2020 | Eindhoven

Meer informatie volgt.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?