4 september 2020 1 min

Het coronavirus houdt ons land in zijn greep. Hoe gaat u om met onrust en angst over de gevolgen van een eventuele ‘tweede golf’ in uw bedrijf? Om u zo goed mogelijk door deze ingewikkelde tijd heen te loodsen, organiseert onze voorkeursleverancier ArboNed het gratis webinar ‘Houd uw werknemers overeind tijdens de coronacrisis’

Praktische vragen die tijdens het webinar op 17 september 2020 aan bod komen:

Hoe zorg ik voor een gezonde en veilige werkplek?
Hoe neem ik zorgen bij mijn werknemers weg?
Hoe bereid ik het bedrijf voor op een eventuele ’tweede golf’?

Pascale Bongers, bedrijfsmaatschappelijk werker bij ArboNed, praat u om 12.00 uur in een half uur bij. Tijdens en tot een half uur na het webinar beantwoordt een panel van experts via de chat vragen van kijkers. U kunt de opname van het webinar op elk gewenst moment terugkijken, maar alleen tijdens de uitzending kunt u vragen stellen aan het expertpanel.

Aanmelden

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?