7 augustus 2020 1 min

Corona: Hoe zorg jij voor de herstart van kantoor?
Het advies is nog steeds: werk thuis als je functie (of werk) dat toelaat. Lukt dat niet of treft u voorbereidingen voor een herstart? De infographic ‘Werken op kantoor’ van de Helpdesk Corona Bouw & Techniek geeft uw medewerkers inzicht in de maatregelen waaraan zij zich moeten houden als ze op kantoor werken c.q. vergaderen.

Online kennissessie: Samen veilig werken op kantoor
Wilt u meer informatie over de maatregelen m.b.t. werken op kantoor en handige tips hoe u uw kantoor inricht? Meldt u aan voor de online én gratis kennissessie van de Helpdesk Corona Bouw & Techniek op 17, 25 augustus of 3 september. Er geldt een beperkte beschikbaarheid. Deskundigen van ArboTechniek en Volandis geven adviezen voor een zorgvuldige herstart, zodat u hiermee alvast kunt inspelen op een toekomstige versoepeling.

Aanmelden

Meld u aan via onderstaan button, let op: vol is vol!

aanmelden samen veilig werken op kantoor

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?