21 juli 2020 1 min

U doet er alles aan om uw werknemers een gezonde en veilige werkplek te bieden. Dat gaat over zaken als goede ergonomie, afstand kunnen houden, schoonmaak, ventilatie. Maar gezond werken draait om meer dan de fysieke aspecten. Het werk kan ook mentaal het nodige vragen van u en uw mensen. Zeker nu de huidige coronamaatschappij tot angst en stress kan leiden. Hoe zorgt u er dan voor dat u samen toch kunt doorwerken?

ArboNed heeft een beknopte, praktische gids gemaakt met handige tip en inspirerende voorbeelden. Met de handvatten in deze gids zorgt u dat uw werknemers gezond en veilig aan het werk zijn Fysiek en mentaal, thuis en op locatie. Zodoende kunt u verzuim voorkomen en blijft het bedrijf draaien, ook tijdens een eventuele ’tweede golf’.

Download de gids gratis

 

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?