26 juni 2020 1 min

De Europese airconditioning-, koel- en verwarmingsbeurs Mostra Convegno Expocomfort (MCE 2020) is nu officieel geannuleerd. In eerdere berichtgeving gaf de organisatie van de tweejaarlijkse beurs op de Fiera Milano in Milaan nog aan het event naar september 2020 te verplaatsen. De beurs, die oorspronkelijk gehouden zou worden van 17-20 maart, werd vanwege het coronavirus verplaatst naar 8-11 september. De voortdurende bezorgdheid rondom de pandemie heeft de organisatie echter doen beslissen de beurs naar 8-11 maart 2022 te verplaatsen.

Reed Exhibitions Italia MD Massimiliano Pierini, die de annulering eerder aankondigde, vertelt: “De afgelopen drie maanden hebben we de ontwikkelingen rondom overheidsverordeningen en regionale besluiten voortdurend gevolgd. In de tussentijd werkten we aan het opstellen van een veiligheidsplan voor alle MCE-deelnemers in september.” De organisator zegt naar de zorgen te hebben geluisterd en ernaar te hebben gestreefd de gevolgen van de crisis voor de sector na te gaan en te beoordelen of het mogelijk was een evenement te organiseren dat aan de zakelijke behoeften van de exposanten kon voldoen: “Vanwege de lopende nationale en regionale verordeningen en meerdere reisbeperkingen over de hele wereld, is september helaas niet langer een haalbare optie.”

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?