11 mei 2020 1 min

Minister Wiebes en staatssecretaris Keijzer hebben op 10 mei, de Kleine Kredieten Corona garantieregeling (KKC) aangekondigd. De overheid staat daarmee voor 95 procent garant voor overbruggingskredieten tussen de 10.000 en 50.000 euro. Goed nieuws voor het midden- en kleinbedrijf dus dat tot nu toe buiten de boot viel.

Ook mooi is dat minister Koolmees vandaag (11 mei) de moeite nam om in onze bestuursvergadering uitgebreid al onze vragen te beantwoorden. Ondertussen is hij druk bezig om het tweede steunpakket dat hoort bij deze tweede fase van de coronacrisis vorm te geven. Hij gaat dit binnen twee weken bekend maken.

Er komen nog bijna dagelijks nieuwe informatiebronnen bij voor ondernemers. Voor een goed overzicht: ga naar www.mkb.nl/corona of www.vno-ncw.nl/corona

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?