24 april 2020 1 min

Premier Rutte heeft dinsdag tijdens zijn persconferentie onder andere aangekondigd dat basisscholen vanaf 11 mei weer open mogen. Voor bedrijven is er echter geen versoepeling van maatregelen afgekondigd. Hij wil de economie graag weer opstarten, maar daarbij de volksgezondheid niet in gevaar brengen. Gezondheid en economie zijn feitelijk twee zijden van dezelfde medaille. FME doet er alles aan om het kabinet te helpen om ook de economie weer op weg te helpen.

Om dit te kunnen doen heeft FME actuele informatie nodig over hoe de bedrijven in onze sector er voor staan en wat zij nodig hebben. Graag vragen we daarom 5 minuten van jullie tijd om deze vragenlijst in te vullen. Uiteraard krijgt u terugkoppeling op de resultaten. Daarnaast zal FME de resultaten gebruiken om jullie belangen zo goed mogelijk te behartigen.

Door op deze link te klikken gaat u direct naar de vragenlijst. U heeft tot en met woensdag 29 april 12.00 uur om de vragenlijst in te vullen.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?