22 april 2020 1 min

De coronacrisis zet werkend Nederland behoorlijk op zijn kop. Als ondernemer voelt u misschien de financiële druk. Hoe houdt u uw bedrijf nu gezond en vitaal? En waar moet u op letten als we langzaam terugkeren naar de oude situatie? Daarover organiseert onze voorkeursleverancier ArboNed in samenwerking met MKB-Nederland op dinsdag 28 april aanstaande het gratis webinar ‘Blijven ondernemen in tijden van corona’. Experts praten u in een half uur bij.

Praktische vragen die aan bod komen:

Wat betekent de ‘anderhalvemetereconomie’ voor mijn bedrijf?
Hoe zorg ik voor een veilige (thuis)werkplek?
Welke verantwoordelijkheden hebben werkgever en werknemer?
Wat als ik minder werk heb voor mijn werknemers?

Het webinar start om 17.00 uur en duurt tot ongeveer 17.30 uur. Tijdens en tot een half uur na het webinar beantwoordt een panel van experts via de chat vragen. U kunt de opname van het webinar op elk gewenst moment terugkijken, maar alleen tijdens de uitzending kunt u vragen stellen aan het panel.

Direct aanmelden

 

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?