9 april 2020 1 min

In veel delen van de installatiesector wordt regelmatig het reguliere onderhoud aan installaties opgeschort. Nog ernstiger is dat ook steeds vaker wettelijke inspecties worden gecanceld. Samen met de brancheorganisaties in de verwarmings-, elektro-, lift- en ventilatietechniek én met FME en Techniek Nederland stuurt NVKL een “brandbrief” naar de Tweede Kamer.

In deze brief vragen wij aandacht voor het bewaken van de kwaliteit van technische installaties in de techniek-, bouw-, industrie- en infrasector. Technische installaties zijn onmisbaar voor de continuïteit van vitale sectoren in ons land en voor het wonen en werken in de ‘anderhalve-meter economie’. Onderhoud en wettelijke inspecties zijn noodzakelijk om deze installaties in de lucht te houden en dat maakt onze sectoren net zo cruciaal als de vitale ketens zelf.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?