8 april 2020 1 min

Op een aantal projecten en bouwplaatsen hebben inmiddels controles plaatsgevonden. Werkgevers en werknemers die strikt werken volgens het protocol ‘Samen veilig doorwerken’ hebben daar niets van te vrezen. Maar als u gemakzuchtig wordt en de regels niet naleeft, loopt u het risico dat projecten worden stilgelegd.

Veel werk in de technieksector gaat gewoon door. Dat is onder meer te danken aan het protocol. Uit ons onderzoek blijkt dat ruim 90% van de sector volgens het protocol werkt. Nu is het zaak om dat vol te houden. In het belang van onze sector, onze bedrijven én onze banen.

Werken volgens het protocol ‘Samen veilig doorwerken’ vraagt om discipline. Dat kan soms hinderlijk zijn, maar het is de enige manier waarop we het werk in onze sector op een veilige en verantwoorde manier kunnen voortzetten.

Er zijn twee toolboxen die u en uw medewerkers helpen om volgens het protocol te werken. Toolbox werken op projecten en bouwplaatsen en Toolbox Veilig werken bij particulieren.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?