3 april 2020 1 min

Dinsdag 1 april en woensdag 2 april heeft FME vier keer het webinar ‘NOW-regeling + arbeidsrechtelijke vragen’ gegeven. Hieraan hebben in totaal 1.000 FME-leden deelgenomen. Amal Tourabi, manager Smart Working bij FME en Hans Hoogendoorn, FME-belangenbehartigergaven online een toelichting op de de tijdelijke Noodmaatregel Overbrugging Werkgelegenheid (NOW).vKimberley Collée, FME-arbeidsrechtadvocaat ging tenslotte in op het coronavirus en daarmee samenhangende veelgestelde arbeidsrechtelijke vragen zoals:

De RIVM-richtlijn van 1,5 meter afstand op de werkvloer
Ontslag in proeftijd
Onkostenvergoedingen
Collectieve/individuele vakantie
etc.

Heb je het webinar gemist, bekijk het dan hieronder terug. *
* Het webinar is beschikbaar zolang dat wij denken dat de content nog correct is.

Bekijk het webinar terug

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?