3 april 2020 1 min

In de huidige omstandigheden kunnen de BBL-leerlingen van de verschillende mbo-opleidingen niet naar school. Voor zover mogelijk kunnen zij wel werkzaam blijven en door met de beroepspraktijkvorming. Voor vragen over hoe om te gaan met studenten en stages, bekijk de website van de MBO Raad.

Ook de samenwerkingsorganisatie Beroepsonderwijs & Bedrijfsleven (SBB) kent een aangepaste dienstverlening.

Werkgevers met een gedwongen sluiting vanwege de coronacrisis kunnen BBL-studenten niet begeleiden op de werkplek in het leerbedrijf. De minister van OCW heeft aangegeven dat bij een gedwongen sluiting de weken tot en met 28 april 2020 niet in mindering worden gebracht op de subsidie praktijkleren. Wanneer de sluiting langer duurt, zal in overleg met de subsidie-uitvoerder RVO bekeken worden wat nodig is om de subsidie in 2020 niet af te toppen op de nominale duur.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?