2 april 2020 1 min

Zo’n 1.700 personen keken gisteren live naar het webinar: Samen veilig doorwerken van Techniek Nederland.

De waardering voor de inhoud van het webinar was hoog. Vrijwel iedereen (90% van de kijkers) vond het online-evenement een 7 of hoger waard. Driekwart van de kijkers gaf als rapportcijfer zelfs minimaal een 8.

Tijdens het webinar Samen veilig doorwerken gaven twee experts antwoorden en toelichtingen. Johan Timmerman (arbeidsepidemioloog bij Volandis) en Theo-Jan Heesen (arbeidshygiënist bij Arbo Techniek) deden dat op een heldere en aansprekende manier. Meer dan 90% van de live-kijkers vond de uitleg interessant, relevant én praktisch toepasbaar.

U kunt het webinar nog altijd terugkijken.

NOW-regeling

Dinsdag hebben we u de nieuwe NOW-regeling gestuurd. Vanaf 6 april is het loket bij UWV open. Op de site van FME staan de antwoorden op de meest voorkomende vragen rondom de NOW. NVKL leden kunnen daar ook de antwoorden op de vragen vinden.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?