25 maart 2020 1 min

Veel ondernemers hebben vragen over de actuele situatie in Duitsland. Welke voorschriften en regels zijn van kracht? Wat te doen als medewerkers ziek worden? Welke overheidssteun is beschikbaar?

Graag verwijzen we u naar de website van DNHK, waar u actuele informatie vindt over Duitsland in het Nederlands. DNHK informeert u zo uitgebreid mogelijk over alle zakelijk relevante ontwikkelingen in het buurland.

Webinar
Op 26 maart bieden zij een webinar aan, met gerichte informatie over “Het coronavirus: werk en personeel in Duitsland”.

Daarnaast hebben ze het aanbod aan digitale cursussen uitgebreid. Alle seminars bieden zij vanaf nu digitaal aan, zodat u alle belangrijke informatie over zakendoen in Duitsland van DHNK kunt blijven ontvangen. Hier vindt u een overzicht.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?