20 maart 2020 1 min

Net toen de rups dacht dat zijn leven voorbij was, werd hij een vlinder. Of anders gezegd, van de nood een deugd maken geldt nu voor heel veel organisaties die door de sluitingen vanwege het coronavirus volledig op ontregeld zijn. Opleidingscentrum GO˚ heeft, in navolging van de besluiten van de overheid voorlopig haar deuren gesloten tot 6 april a.s.. Maar men zit niet bij de pakken neer. Deze bijzondere tijd wordt nuttig en positief gebruikt. Alle docenten zijn aanwezig in hun eigen lokaal om hier de boel weer eens helemaal op orde te krijgen. Er wordt gewerkt aan het opfrissen van leermiddelen, cursusmaterialen en opzetten van nieuwe praktijkopstellingen. Uiteraard allemaal rekening houdend met de hygiënevoorschriften vanuit de overheid. “Het is mooi om te zien hoe in deze roerige tijden creativiteit en initiatief ontstaat. Wij zijn met onze docenten bezig met het maken van instructiefilmpjes en bekijken de mogelijkheden om online les te geven. Kortom we doen er alles aan om sterker uit deze periode te komen.” Aldus GO˚ teamleider en trainer Michel van Bronkhorst .
“Na deze coronacrisis verwachten wij weer heel veel cursisten en leerlingen die graag de draad weer op zullen pakken, wij zullen hen dan weer met open armen ontvangen”, aldus Jenny v.d. Bovenkamp, directeur van opleidingscentrum GO˚.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?