19 maart 2020 1 min

De servicemonteurs zijn nu toegevoegd aan lijst van cruciale beroepen! De noodopvang van kinderen is bedoeld voor ouders met een cruciaal beroep c.q. werkend in een vitale sector uit de lijst. Dit zijn bijvoorbeeld zorg, levensmiddelen, politie, brandweer, drinkwaterbedrijven, betalingsverkeer en ICT & telecom.

De opvang is ook mogelijk voor ouders die een onmisbare facilitaire of ondersteunende functie vervullen ten behoeve van een van de cruciale beroepen of vitale sectoren (denk aan schoonmaak, wasserijen, servicemonteurs, beveiliging, ICT maar bijvoorbeeld ook aan sterilisatie van medische apparatuur of productie van mondkapjes, datacenters of energieproducten). Belangrijkste doel is dat ouders die zich in de omstandigheden van COVID-19 inspannen om de samenleving draaiende te houden, nog een beroep op kinderopvang kunnen doen.

Pagina delen
Pagina delen
? Hulp nodig?